استخدام یک پیمانکار جانبی – ملاحظات و مزایا

اگر شما یک سرمایه گذار در ساختمانهای تجاری هستید ، از این کار صرف نظر کنید که استخدام پیمانکار برق مناسب برای انجام کار ضروری است. چرا ، ممکن است از بدن خود بپرسید. این پیمانکاران می توانند مبلغ قابل توجهی از حق بیمه شما را دریافت کنند. آنها متخصصان و متخصصانی هستند که می خواهند خدمات الکتریکی خود را برای ساختمان شما ارائه دهند. این به این معنی است که آنها مطالعه کرده اند که چگونه انرژی بازرسی خانه با استفاده از آنها انجام می شود و مجوزها و گواهینامه ها را به عنوان مدرکی از این دست ارائه می دهند.

بسیاری از بازسازی ساختمان انواع مختلف کفپوش چوب سخت وجود دارد ، خرید این باید در واقع ساده است به منظور استخدام یک حرفه ای ، فقط پیمانکار خود را نشان می دهد که در آن واقع باید.

او را مربی خود قرار دهید: این تعصب شخصی من است. من واقعاً معتقدم که پیشبرد روابط به توازن رسمی قدرت بستگی دارد و سازنده خود را “برابر” می کند و پایه خوبی است که می گیرید.

من شخصاً هرگز ارزانترین پیمانکار را استخدام نکرده ام. به عنوان یک پیمانکار ساختمان ، سازنده خانه ، صاحب خانه و آیا در تعمیر و تعمیر خانه ها مشارکت دارید ، من می توانم یک چیز را برای شما تضمین کنم ، شما فقط می توانید در داخل کسی با قیمت پایین مراقبت لازم را انجام دهید.

همیشه روزی که طراحی داخلی برای معدود افراد ممتاز شما که پول کافی برای پرداخت پول برای آن را داشتند ، گذشته است. طیف وسیعی از محصولات را در کسب و کار متناسب با خانه رویایی امروز خود استراتژی دهید. ممکن است اجاق گازهای ماجراجویی به خوبی موجود باشد. بر اساس بودجه شما ، به متخصصان فرصت داده می شود مواردی را که متناسب با کیف پول شما باشد پیشنهاد دهند.

اخیراً ، من با یک سازنده ملی خاص روبرو شدم که خانه ها را مطابق الزامات هوا محکم تهیه می کند اما فقط از یک فن خروجی حمام برای درمان های داخلی برای رطوبت استفاده می کند. دیدن این که فقط یک برنامه اشتباه است ، اما کد را منتقل کرده است!

تجربه: داشتن پیمانکار مهم است زیرا تجربه کافی را در اختیار شما قرار می دهد زیرا انواع پروژه های ایجاد شده مربوط به آن استخدام می شود. برخی ممکن است متخصص در ساختارهای جدید باشند ، تلاش می کنند در مورد بازسازی اطلاعات زیادی نداشته باشند. شخصی را با تجربه گذشته بدست آورید.